Tematyka II KER obejmuje problemy i wyzwania kluczowe dla przyszłości polskiej transformacji energetycznej, zwłaszcza w jej lokalnych aspektach. Organizatorzy wydarzenia koncentrują się na lokalnym wymiarze transformacji energetycznej oraz doskonaleniu form współpracy jej głównych interesariuszy – środowisk gospodarczych, naukowych, organizacji pozarządowych oraz administracji centralnej i samorządowej.
Szczegółowy program seminarium
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji za pomocą formularza (link).
Do wszystkich osób, które zadeklarują chęć udziału, wysłany zostanie link umożliwiający dołączenie do wydarzenia. W trakcie seminarium uczestnicy/uczestniczki będą mogli włączyć się w dyskusję na czacie.
Cykl seminariów realizowany jest w ramach projektu Obserwatorium Transformacji Energetycznej (GOSPOSTRATEG). Wydarzenia te stanowią jednocześnie zapowiedź II Kongresu Energetyki Rozproszonej oraz jego poszczególnych sesji tematycznych
Projekt jest współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu badań naukowych i prac rozwojowych „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków” GOSPOSTRATEG / Umowa nr GOSPOSTRATEG9/000D/2022 z dnia 27 czerwca 2023 r. (wartość projektu: 7 881 705 zł, wartość dofinansowania: 7 719 705 zł).